Pánské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX SKYCHASER LT GTX

Pohybujte se na horách svižně a dosáhněte vrcholu dřív, než začne pršet. I když tyto pánské outdoorové boty adidas jsou i na nepřízeň počasí… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Pohybujte se na horách svižně a dosáhněte vrcholu dřív, než začne pršet. I když tyto pánské outdoorové boty adidas jsou i na nepřízeň počasí připravené. Před vlhkostí vaše nohy chrání nepromokavá membrána GORE-TEX a přilnavá podešev Continental vám poskytne oporu v blátě i na mokrých kamenech. Aktivní odpružení Boost naplní vaše kroky energií a ztlumí nepříjemné nárazy. Tak vyrazte!


technologie


  • maximální návratnost energie
  • teplotní stálost (na rozdíl od mezipodešve EVA si BOOST udrží téměř stejné materiálové vlastnosti za teplot od -20°C do +40°C)
  • vysoká odolnost materiálu

BOOST™ reprezentuje naprosto revoluční materiál vyrobený z termopolyuretanových kapslí. Tato technologie dodává outdoorové obuvi zcela nový rozměr. Povrchy horských tras často vyžadují velké množství došlapů na tvrdé cesty či kameny aprávě při nich pomáhá BOOST™ pěna nejvíce – skvěle pohlcuje nárazy při došlapu a dodává bezkonkurenční energii každému dalšímu kroku. Outdooroví nadšenci ocení i velmi příjemnou měkkost materiálu, která umožní zvládnout ještě delší túry a výlety.

Více »

  • vysoce odolná a kvalitní pryž
  • zvyšuje výkon na každém povrchu za jakéhokoliv počasí
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

  • vysoce kvalitní membrána
  • zamezuje průniku vody dovnitř obuvi i v náročných klimatických podmínkách
  • podporuje přirozený odvod vlhkosti od chodidla

Membrána GORE-TEX®obsahuje více než 1,4 miliardy mikroskopických pórů na 1 cm². Tyto póry jsou 20 000krát menší než kapička vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry. Proto membrána GORE-TEX® nepropouští vlhkost z vnějšího prostředí a přitom výborně odvádí tělesnou vlhkost. Vaše nohy zůstanou v pohodlí za každého počasí, dokonce i při namáhavé fyzické aktivitě.

Více »

TERREX SKYCHASER LT GTX


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiálsynthetics %, textile %
Katalogové čísloF36099
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)